Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.5. - 11.5. 2008 -S velkými ambicemi jsme ve čtvrtek 8.5. 2005 odjížděli do Prahy, kde Velká Ohrada pořádala turnaj. Jakmile jsme hned první den projeli všechny zápasy, ambice z nás spadly :-) No ale poslední místo je taky krásné a my se za něj vůbec nezlobíme. Sranda byla a to je to hlavní.6.4.2008- Tak nám konečně pustili Stoupíka domů... :-)


29.3.2008 -Se uskutečnil tvrdý boj v ringu. Všechny zúčastněné týmy se tvrdě prali o vítězství, ale nakonec nezvítězil nikdo od nás... Prvenství dosáhl tým Staněk Martin, Rejlová Táňa na druhé místě zkončil náš coach Láska Jaroslav a Kavan Antonín... Na třetím místě samozřejmě tým MiPe BoVi... Sláva vítězům, čest poraženým... :-)


15.2.2008 - Poprvé byl propuštěn z nemocnice náš milovaný Stoupík, sice jenom na víkend, ale alespoň to. Tímto datem strávil v nemocnici dobu 2 měsíce a 4 dny. No ještě si tam pobude, ale už to nebude tak drastické. Držíme palečky a brzo se nám uzdrav, už se nám všem stýská!!!! :-)


7.2.2008 - Náš Dream Team byl oceněn městem Nové Město nad Metují jako Kolektiv roku 2007. Spolu s námi byli ještě oceněni novoměštští fotbalisté (junioři), florbalisté a hokejisté. Ocenění si velice vážíme a to nejenom proto, že nám zajistilo díky finančnímu daru odjet v červnu na republikové finále, aniž bysme uronili korunku :-) 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář